• Вы находитесь здесь:

 • Главная
 • Учнівське самоврядування

Відбулася важлива подія в Шкільній Родині- вибори Лідера шкільного учнівського самоврядування ,ДІМ,, (Діюча Ініціативна Молодь) .Своє бажання виявили два претендента - Устяновська Аліна, учениця 11 класу та Павліна Каріна, учениця 10 класу. Напередодні виборів була проведена агітаційна робота в учнівських колективах. У виборах брали участь учні 5 -11 класів та педагогічний колектив (загалом 299 представників Шкільної Родини). За результатами підрахунку голосів лідером учнівського самоврядування стала Устяновська Аліна, заступником- Павліна Каріна. Дівчат-лідерів привітали учні школи, директор школи Тетяна Козубенко.
Бажаємо натхнення, наполегливості та успіхів у роботі Дитячої Спілки ,ДІМ,,.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, взуття та на відкритому повітрі

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

Смілянської міської ради Черкаської області

Затверджено:

Директор школи _________Т.В.Бондаренко

“ _____” _____________ 2019р.

Тематика засідань

учнівського самоврядування

на ІІ семестр 2018-2019 н. р.

Дата проведення

Теми засідань

16.01.19 р.
 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом І семестру.
 2. План роботи учнівського самоврядування на ІІ семестр.
 3. Підготовка заходів до Дня Соборності України.
 4. Підготовка до загальношкільних лінійок («Голокост»,до Дня пам’яті героїв Крут, до Дня визволення міста Сміли від фашистських загарбників)
13.02.19 р.
 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом січня.
 2. Підготовка до виставки-ярмарка «Масляна». Свято Масниці
 3. Підготовка до шкільного огляду-конкурсу “Мистецький дивокрай Черкащини”
 4. Підготовка заходів до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
 5. Підготовка до Дня усіх закоханих. Свято «Валентин і Валентина»
 6. Підготовка до дня відкритих дверей «Завітайте до нас, ми чекаємо на вас»
 7. Підготовка загальношкільної лінійки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
13.03.19 р.
 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом лютого.
 2. Підготовка до Міжнародного жіночого дня
 3. Підготовка до фотовиставки «Кіт чи кішка»?
 4. Підготовка до спортивної гри «Тато, мама, я – спортивна сім’я»
 5. підготовка до гри «Мій зможе»
10.04.19 р. 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом березня. 2. Підготовка до фестивалю писанок 3. Підготовка до Дня сміху. Конкурс гуморесок. 4. Підготовка до параду моделей «Екологічна мода» 5. Тематичні лінійки: День пам’яті радіаційних аварій та катастроф, Міжнародний день землі.
15.05.19 р. 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом квітня. 2. Підготовка до Дня Матері. Свято «Матусю, сонечко моє» 3. Підготовка до свята Останнього дзвоника. 4. Звіт Голови Ради Старшокласників про проведену роботу за навчальний рік. 5. Підготовка до Дня вишиванки 6. Участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

Смілянської міської ради Черкаської області

Затверджено:

Директор школи _________Т.В.Бондаренко

“ _____” _____________ 2018 р.

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ

учнівського самоврядування

на 2018-2019 навчальний рік

(І семестр)

11.09.18 р. 1. Ознайомлення з планом роботи. 2. Затвердження активу учнівського самоврядування 3. Підготовка до виставки дарів природи “В Україну завітала осінь” 4. Підготовка до Дня вчителя 5. Участь у заходах до Дня міста 6. Підготовка та проведення благодійного ярмарку. 7. Організація чергування по школі. 8. Участь та проведення фотовиставки «Зірки українського споту».День фізкультури і спорту. 9. Проведення акції «Голуб миру». 10. Участь у загальношкільних лінійках.
09..10.18 р. 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу за вересень місяць. 2. Підготовка до Свята Покрови. 3. Підготовка до патріотично-спортивного свята «Козацькому роду нема переводу» 4.Підготовка до вечора старшокласників «Міс та Містер Осінь - 2018» 5.Організація чергування по школі. 6.Участь у виставці леп буків «Славимо вчителя ім’я». 7. Участь та організація гри «Найрозумніший п’ятикласник». 8. Участь у загальношкільних лінійках.
13.11.18 р. 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу за жовтень місяць. 2. Участь у заходах до Дня толерантності. 3. Підготовка до гри-подорожі «Робінзонада» 4. Участь у заходах до Дня Гідності і Свободи 5. Організація чергування по школі. 6. Участь у акції «Засвіти свічку» (до дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій ) 7. Участь у загальношкільних лінійках.
11.12.18 р. 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу за листопад місяць. 2. Участь у заходах до Дня Святого Миколая. 3. Підготовка до новорічних ранків, вечора для старшокласників. 4. Підготовка до святкового заходу «Андріївські вечорниці» 5. Підготовка до розважального заходу «Хто зверху»? 6. Організація чергування по школі. 7. Участь у загальношкільних лінійках.

СПИСОК КЕРІВНИКІВ МІГІВ АСОЦІАЦІЇ "ДІМ"

ЄРАЛАШ СВИСТУН ВІКТОРІЯ
МИЛОСЕРДЯ ВОЛОДЬКО ДАРИНА
СКАРБНИЧКА МОРОЗ ТЕТЯНА
МАРАФОН ВИНОГРАДОВ АРТЕМ
ЕКО КАРПЕНКО МАРИНА
ОБЕРІГ КАЛДАРЕ КЛАВДІЯ

Голова учнівського самоврядування:

Ніколаєнко Софія

Заступники:

Курапова Ірина

Зімен Іванна

Малі ініціативні групи:

1.МІГ «Оберіг»: Калдаре Клавдія

2.МІГ «Скарбничка»: Мороз Тетяна

3.МІГ «Марафон»: Виноградов Артем

4.МІГ «Єралаш»: Свистун Вікторія

5.МІГ «Еко»: Карпенко Марина

6.МІГ «Милосердя»: Володько Дарина

7.МІГ «Знання»: Свистун Анастасія

Старости класів

ЗАТВЕРДЖЕНО:

НА КОНФЕРЕНЦІЇ АСОЦІАЦІЇ «ДІМ»

__________________2019р.

План роботи учнівського самоврядування “Асоціація ДІМ”

на ІІ семестр 2018/2019 н.р.

Місяць Знання Єралаш Милосердя Еко Скарбничка

Оберіг

Марафон
Січень -Допомога у проведенні конкурсу рефератів до Дня Соборності України -Уроки пам»яті, присвячені визволенню Сміли від фашистських загарбників - Проведення ігрових перерв Проведення загальношкільних лінійок Підготовка до загальношкільних лінійок «День пам’яті героїв Крут», «День визволення м.Сміли від фашистських загарбників», «День Соборності України» Акція “Годівничка” Участь у проведенні екскурсій та походів Підготовка плакатів до Тижня військово-патріотичного виховання - Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” - Пошукова робота з метою поповнення матеріалів музеїв Проведення класних батьківських зборів Організація чергування по школі Загальношкільні тематичні лінійки - організація ігрових перерв Зимові розваги та спортивні змагання Організація та проведення рухливих перерв
Лютий - Проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови - Участь у Шевченківських читаннях - Участь у Тижні профілактики правопорушень Підготовка до Дня усіх закоханих. Свято «Валентин і Валентина». Виставка-ярмарок «Масляна». Свято Масниці Загальношкільна лінійка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Лінійка-реквієм «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» Виставка-ярмарок «Масляна». Свято Масниці. Озеленення коридорів школи та навчальних кабінетів Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Участь у заходах до Міжнародного Дня рідної мови - Участь батьків у екскурсіях та походах Організація чергування по школі Організація рухливих перерв
Березень - Участь у проведенні Шевченківської декади Фотовиставка «Кіт чи кішка?» Урочистості до Міжнародного жіночого Дня Розважальна гра «Мій зможе» Участь у конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини» Випуск санбюлетеня «Профілактика туберкульозу» Засідання волонтерського загону Участь у заходах до Дня українського добровольця Участь у проведенні екскурсій та походів Акція «Чисте довкілля» Конкурс читців української поезії Участь у заходах до тижня дитячого читання Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Організація чергування по школі Участь у заходах до Тижня формування здорового способу життя Рухливі перерви Підготовка до проведення екскурсій Підготовка до гри «Джура» Спортивна гра «тато, мама, я – спортивна сім’я» Участь у заходах до Тижня формування здорового способу життя
Квітень - Уроки пам’яті до Дня трагедії на ЧАЕС Фестиваль писанок День сміху Парад моделей «Екологічна мода» Засідання волонтерського загону «Відкрите серце» Міжнародний День пам’яті жертв радіаційних аварійта катастроф Міжнародний День Землі День довкілля Парад моделей «Екологічна мода» Поповнення експозицій музеїв -Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Конкурс гуморесок Організація чергування по школі Міжнародний День Землі День довкілля Підготовка до гри «Джура»
Травень -Підготовка до випускних вечорів - Аналіз роботи центру протягом року»ї Парад вишиванок. Виставка Свято «Матусю, сонечко моє» - Проведення Свята останнього дзвоника Засідання волонтерського загону День пам’яті та примирення Акції «Чисте довкілля», «Зелені коридори», «Зелена класна кімната» Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Участь у заходах до Дня Перемоги Організація чергування по школі Військово-спортивна гра «Сокіл- Джура»

ЗАТВЕРДЖЕНО

НА КОНФЕРЕНЦІЇ АСОЦІАЦІЇ “ДІМ”

“_____“______________ 2018 р.

План роботи учнівського самоврядування “Асоціація ДІМ”

на І семестр 2018/2019 н.р.

Місяць Знання Єралаш Милосердя Еко Скарбничка

Оберіг

Марафон

Вересень

-Проведення бесід з учнями початкової школи «Бережи книгу» День міста Загальношкільні лінійки День партизанської слави 100 річниця з Дня народження В. Сухомлинського Свято Першого дзвоника Святкування Посвяти в першокласники Виставка дарів природи «В Україну завітала осінь» Заходи до Дня міста Загальношкільні лінійки Фотовиставка «Зірки українського спорту» Фотоконкурс «Улюблений куточок рідного міста» Благодійний ярмарок Акція «5 картоплин» Виставка «В Україну завітала осінь» Акція «Голуб миру» Загальношкільні лінійки -Ація “Чисте довкілля” -Прибирання біля Обеліска Слави Участь у проведенні екскурсій та походів Загальношкільні лінійки Проект «Змінимо школу на краще» - Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Міжнародний День писемності Фотовиставка «Зірки українського спорту» Фотоконкурс «Улюблений куточок рідного міста» Проведення класних батьківських зборів Участь батьків у проведенні екскурсій та походів Організація чергування по школі Загальношкільні лінійки День фізкультури і спорту Фотовиставка «Зірки українського спорту» Загальношкільні лінійки
Жовтень -Рейд «Мій підручник» День визволення України від фашистських загарбників День захисника України Всесвітній День учителя Свято Покрови Cпортивне свято «Козацькому роду нема переводу» Виставка леп буків «Славимо вчителя ім’я» Міс та Містер Осінь-2018 Інтелектуальна гра «Найрозумніший п’ятикласник » Загальношкільні лінійки Акція «Привітай захисника» Акція “Чисте довкілля”, «Чистота – запорука здоров’я» Участь у проведенні екскурсій та походів Загальношкільні лінійки Участь у проекті «Змінимо школу на краще» Акція «Посади дерево» Поповнення експозицій музеїв - Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Виставка леп буків «Славимо вчителя ім’я» День людей похилого віку Тиждень національного виховання Організація чергування по школі Загальношкільні лінійки Загальношкільні лінійки Спортивне свято «Козацькому роду нема переводу»
Листопад День української писемності Міжнародний день толерантності Година спілкування «Герої, які змінили хід історії» День Гідності і Свободи 85-ті роковини Голодомору в Україні День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій . Всеукраїнська акція «Засвіти свічку» «Робінзонада» Загальношкільні лінійки День толерантності День Гідності і Свободи 85-ті роковини Голодомору в Україні День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Акція «Засвіти свічку» -Озеленення класних кімнат та коридорів школи; Загальношкільні лінійки Проект «Змінимо школу на краще» Проект «Посади дерево» Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” День української писемності та мови Міжнародний День толерантності День Гідності і Свободи День толерантності День Гідності і Свободи Організація чергування по школі Загальношкільні лінійки Участь у спортивних змаганнях (міських та шкільних) Загальношкільні лінійки
Грудень День боротьби зі СНІДом Інтелектуальна вікторина «Звичаї та традиції українського народу» «Андріївські вечорниці» Розважальна гра «Хто зверху»? Заходи до Дня Святого Миколая Новорічні ранки Вечір для старшокласників Всесвітній день боротьби зі СНІДом Міжнародний День інвалідів Загальношкільні лінійки Акція до Дня Святого Миколая Участь у проведенні екскурсій та походів Акція “Кімнатні рослини” Проект «Змінимо школу на краще» Проект «Посади дерево» Загальношкільні лінійки Збір матеріалів у шкільну газету “Десять +” Акція «Подаруй усмішку» Поповнення експозицій музеїв Проведення класних батьківських зборів Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Організація чергування по школі Загальношкільні лінійки Участь у міських змаганнях із видів спорту Загальношкільні лінійки
Рій Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 "Патріоти України"


/Files/images/IMG_9342.JPG

Волонтерський загін Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів № 10 "Відкрите серце"/Files/images/IMG_0121.JPG

Добро починається з НАС!!!/Files/images/IMG_9367.JPG

/Files/images/IMG_9352.JPG

/Files/images/IMG_9359.JPG

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

Смілянської міської ради Черкаської області

Затверджено:

Директор школи _________Т.В.Бондаренко

“ _____” _____________ 2018р.

Тематика засідань

учнівського самоврядування

на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

Дата проведення

Теми засідань

17.01.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом І семестру.
 2. План роботи учнівського самоврядування на ІІ семестр.
 3. Підготовка заходів до Дня Соборності України.
 4. Підготовка до загальношкільних лінійок («Голокост»,до Дня пам’яті героїв Крут, до Дня визволення міста Сміли від фашистських загарбників)

14.02.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом січня.
 2. Підготовка до вечора зустрічі з випускниками «Країна дитинства скликає друзів»
 3. Підготовка до шкільного огляду-конкурсу “Мистецький дивокрай Черкащини”
 4. Підготовка заходів до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
 5. Підготовка до Дня усіх закоханих
 6. Підготовка до дня відкритих дверей «Завітайте до нас, ми чекаємо на вас»
 7. Підготовка загальношкільної лінійки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14.03.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом лютого.
 2. Підготовка до Міжнародного жіночого дня
 3. Підготовка до Дня українського добровольця
 4. Всесвітній день поезії

11.04.18 р.

1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом березня.

2. Підготовка до фестивалю писанок

3. Підготовка до розважальної програми «Ми – зірки естради»

4. «Казковий калейдоскоп» 1-4класи

08.05.18 р.

1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу

протягом квітня.

2. Підготовка до Дня Перемоги та фестивалю флеш-мобів

3. Підготовка до свята Останнього дзвоника.

4. Звіт Голови Ради Старшокласників про проведену роботу за навчальний рік.

5. Святкування Дня матері

6. Підготовка до Дня вишиванки

6. Участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

затверджене на педагогічній раді (Протокол № 8 від 28.08.2015)

Розділ 1. Загальні положення

1.1 Учнівське самоврядування Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 10 – добровільна шкільна організація учнів віком від 6 до 17 років, метою якої є здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист своїх прав і свобод, творчих здібностей, задоволення власних інтересів, які не суперечать законодавству, та соціальне становлення членів суспільства.

1.2 Статус учнівського самоврядування визначається відповідно до Законів України «Про молодіжні та дитячі громадські організації», «Про об’єднання громадян» та інших нормативно-правових актів, прийнятих на їх скликанні.

1.3 Учнівське самоврядування Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІст. № 10 утворюється і діє на засадах добровільності, рівноправності його членів, законності та гласності.

Розділ 2. Мета та завдання

2.1 Головною метою учнівського самоврядування Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 10 є об’єднання учнів для задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.

2.2 Головним завданням учнівського самоврядування Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІст.№ 10 є:

- формування в учнів організаторських вмінь, підвищення соціальної активності молодого покоління;

- здійснення діяльності, спрямованої на задоволення соціальних, творчих та інших інтересів;

- забезпечення активної участі більшої частини учнів в органах самоврядування Смілянської ЗОШ І – ІІІ ст. № 10.

- використання шкільної символіки (герб, прапор, гімн) та державної символіки на загальношкільних лінійках, святах та інших заходах;

2.3 Для досягнення зазначених завдань члени самоврядування здійснюють свою діяльність у всіх можливих напрямах, а саме:

- допомагають класним керівникам та вчителям-предметникам, адміністрації школи вирішувати завдання, пов’язані із укріпленням дисципліни;

- контролюють поточну успішність і відвідування учнями занять, укріплення дисципліни, дотримання правил внутрішнього розпорядку Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 10;

- організовують чергування учнів по школі, домагаються зразкового порядку та чистоти у приміщенні, організовують контроль за організацією харчування учнів, приймають участь у організації та проведенні оздоровчих заходів;

- допомагають в укріпленні матеріально-технічної бази Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 10;

- організовують контроль за збереження обладнання Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 10, навчальних кабінетів, підручників і наочних посібників;

- допомагають в організації і проведенні різноманітних конкурсів, акцій, позакласних і загально шкільних заходів, олімпіад, предметних тижнів, спортивних змагань, оглядів знань;

- допомагають в організації дозвілля учнів: залучення до відвідування гуртків, спортивних секцій;

- входять з пропозиціями до адміністрації Смілянської загальноосвітньої школи

І – ІІІ ст. № 10 про заохочення учнів за успіхи у навчанні, спорті.

Розділ 3. Керівний орган учнівського самоврядування

3.1Найвищий орган учнівського самоврядування – Голова учнівського самоврядування та 2 заступники, які збираються не менше одного разу на місяць або по потребі.

3.2. До виключної компетентності загальних зборів учнів входить:

- затвердження та внесення змін і доповнень до Положення про учнівське самоврядування;

- вибори Голови учнівського самоврядування та його заступників;

- розгляд та затвердження учнівського активу;

- прийняття рішень про реорганізацію, вибори, перевибори учнівського активу Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 10;

Оцінка діяльності учнівського активу

3.3 Час і місце проведення зборів оголошується не пізніше як за тиждень до їх скликання.

3.4 Учнівський актив є керівним органом між зборами і складається з Голови учнівського самоврядування, 2 заступників та керівників 7 Малих Ініціативних Груп;

3.5 До компетенції учнівського активу належить:

- представлення та захист інтересів активу та його членів у взаємостосунках із адміністрацією школи;

- відповідальність за ведення та збереження документації;

- скликання загальних зборів учнів, затвердження їх денного порядку;

- керівництво діяльністю учнівським активом класів в межах компетенції, яка визначається цим положенням.

- популяризація шкільної символіки під час проведення загальношкільних заходів.

3.6 Голова учнівського самоврядування узгоджує роботу Малих Ініціативних Груп, що створюються за окремими напрямками учнівського активу, які входять до складу учнівського самоврядування.

Учнівським самоврядуванням створені такі Малі Ініціативні Групи:

МІГ «Милосердя»;

МІГ «Скарбничка»;

МІГ «Еко»;

МІГ «Єралаш»;

МІГ «Марафон»;

МІГ «Оберіг»;

МІГ «Знання»;

У навчальних групах обрані особи – керівники МІГів, які відповідають за їх роботу.

Учнівський актив та МІГи проводять свої засідання один раз на місяць або у будь-який час за потреби.

3.7 Керівники Малих Ініціативних Груп обираються його членами шляхом відкритого голосування. Робота МІГів регулюється планом роботи.

3.8. Голова учнівського самоврядування обирається шляхом таємного голосування терміном до 2 років і має право:

- скликати позачергове засідання активу за ініціативою одного із членів активу;

- представляти інтереси учнів у стосунках із адміністрацією школи, брати участь у засіданнях педагогічних рад з питань, які стосуються учнів, загальношкільних батьківських конференціях.

- здійснювати іншу діяльність у межах своїх повноважень згідно з цього Положення (розділу 2, пункт 2.3).

Директор школи Т.В.Бондаренко

ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ. № 10

І. Загальні положення.

1.1. Вибори Голів учнівського самоврдування проводяться за принципом загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні.

1.2. Виборчий процес здійснюється на засадах вільного і рівноправного висування кандидатів учнівськими колективами школи.

1.3. Вибори Голови учнівського самоврядування є загальними: право обирати мають учні 5-8 класів та 9-11 класів.

1.4. Головою мають право бути обрані учні, яким на день виборів виповнилося 12-16 років і які є учнями цієї школи.

1.5. Вибори Голови учнівського самоврядування є рівними: кожен виборець має один голос.

1.6. Голосування на виборах є таємним.

1.7. Право висування кандидатів на Голову учнівського самоврядування має кожний учнівський колектив.

ІІ. Організація та проведення виборів

2.1. Для організації та проведення голосування створюється виборча комісія, до складу якої входять учні та вчителі.

2.2. Виборча комісія:

· складає списки виборців

· встановлює форму виборчого бюлетеня

· проводить реєстрацію кандидатів на посаду Голови учнівського самоврядування

· встановлює результати виборів та оголошує їх учням та вчителям школи

2.3. Повідомлення про обрання Голови учнівського самоврядуванняоголошується Головою виборчої комісії на учнівській конференції

2.4. Обраним вважається кандидат, за якого проголосувало більшість учнів школи, що взяли участь у голосуванні.

2.5. Голови Рад обираються строком на 2 роки.

ЗАТВЕРДЖЕНО

на конференції Асоціації “ДІМ”

“_____” ______________ 2016 р.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГОЛОВУ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

1. Голова учнівського самоврядування керує діяльністю керівників МІГів і виступають від їх імені.

2. Голови обираються учнями школи на основі загального рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування на два роки.

3. Головами учнівського самоврядування можуть бути учні школи, які є активними учасниками шкільних справ, добре навчаються, мають організаторські здібності та ділові якості.

4. Голови учнівського самоврядування:

- виносять на розгляд засідань питання, що турбують учнів школи;

- мають право брати участь у роботі загально шкільних батьківських конференцій;

- мають право ініціювати зміни, що покращать навчання та дозвілля школярів;

- мають право голосу при вирішенні питання подальшого перебування учнів у школі;

- скликають чергові засідання;

- беруть участь у роботі громадської комісії в справах неповнолітніх школи та Ради школи;

- не мають права передавати свої повноваження іншим особам;

- координують діяльність МІГів;

- рішення з питань учнівського самоврядування виноситься на розгляд Рад та адміністрації школи.

5. Повноваження Голів Рад припиняються у разі:

- відставки;

- неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров’я;

- усунення з поста в порядку імпічменту, закінчення школи.

- ЗАТВЕРДЖЕНО

на конференції Асоціації “ДІМ”

“_____” ______________ 2016р.

СТАТУТ

САМОДІЯЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА “ДІМ”

СМІЛЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ

ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10

І. Загальні положення

Самодіяльна Асоціація дітей та юнацтва “ДІМ” – самостійна громадська організація дітей, юнацтва, дорослих, яка створена на добровільній основі при Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 10.

Мета Асоціації: згуртування дітей та юнацтва на цікаві, добрі та корисні справи; виховання найвищих почуттів людяності – любові до рідної землі, до своєї родини, свого народу; пошани до історичного минулого, до культури; виховання доброти та милосердя; захист прав та інтересів учасників Асоціації, розвиток індивідуальних та творчих здібностей; активізація ролі учнівського самоврядування; виховання в учнів активної життєвої позиції та уміння адаптуватися в соціумі; впровадження в практику виховної системи школи інноваційних технологій.

Штаб-квартира Асоціації: Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10, Центр виховної роботи.

ІІ. Членство Асоціації “ДІМ”

2.1. В Асоціацію входять всі бажаючі діти, підлітки, учнівська молодь, дорослі, незалежно від національності, соціального положення, які визнають і виконують Статут Асоціації. Прийом у члени Асоціації проводить із семи років індивідуально на зборах учнівського колективу.

Смілянської міської ради Черкаської області

Затверджено:

Директор школи _________Т.В.Бондаренко

“ _____” _____________ 2018р.

Тематика засідань

учнівського самоврядування

на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

Дата проведення

Теми засідань

17.01.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом І семестру.
 2. План роботи учнівського самоврядування на ІІ семестр.
 3. Підготовка заходів до Дня Соборності України.
 4. Підготовка до загальношкільних лінійок («Голокост»,до Дня пам’яті героїв Крут, до Дня визволення міста Сміли від фашистських загарбників)

14.02.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом січня.
 2. Підготовка до вечора зустрічі з випускниками «Країна дитинства скликає друзів»
 3. Підготовка до шкільного огляду-конкурсу “Мистецький дивокрай Черкащини”
 4. Підготовка заходів до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
 5. Підготовка до Дня усіх закоханих
 6. Підготовка до дня відкритих дверей «Завітайте до нас, ми чекаємо на вас»
 7. Підготовка загальношкільної лінійки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14.03.18 р.

 1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом лютого.
 2. Підготовка до Міжнародного жіночого дня
 3. Підготовка до Дня українського добровольця
 4. Всесвітній день поезії

11.04.18 р.

1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу протягом березня.

2. Підготовка до фестивалю писанок

3. Підготовка до розважальної програми «Ми – зірки естради»

4. «Казковий калейдоскоп» 1-4класи

08.05.18 р.

1. Звіт Голови учнівського самоврядування про проведену роботу

протягом квітня.

2. Підготовка до Дня Перемоги та фестивалю флеш-мобів

3. Підготовка до свята Останнього дзвоника.

4. Звіт Голови Ради Старшокласників про проведену роботу за навчальний рік.

5. Святкування Дня матері

6. Підготовка до Дня вишиванки

6. Участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

Смілянської міської ради Черкаської області

ЗАТВЕРДЖЕНО

ДИРЕКТОР ШКОЛИ Т.В.БОНДАРЕНКО

ПЛАН РОБОТИ МІГу "ЕКО" НА ІІ СЕМЕСТР 2017-2018 Н.Р.

10.01.2018 р.

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Участь у проведенні екскурсій та походів.

3. Участь в акції «Годівничка».

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Участь у проведенні екскурсій та походів.

2. Участь в акціях «Чисте довкілля», «Чистота – запорука здоров’я»

14.03.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2.Участь у проведенні екскурсій та походів.

3.Озеленення класних кімнат та коридорів школи.

4.Допомога у підготовці виховної години «Продукти харчування наші друзі і вороги»

5.Читання лекцій «Здоровим бути круто»

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

3. Участь у проведенні екскурсій та походів.

4. Участь в акції «Чисте довкілля».

5. Участь у виховному заході «Ми пам’ятаємо лихо Чорнобильське»

6. День довкілля, День землі

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Участь в акції «Чисте довкілля».

3. Підведення підсумків акцій «Зелені коридори», «Зелена класна кімната».

4. Звіт про проведену роботу за рік.

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Підготовка до Дня усіх закоханих

3. Підготовка лінійки-реквієму до Дня Героїв Небесної Сотні

4. Підготовка до Дня відкритих дверей «Завітайте всі до нас, ми чекаємо на вас»

14.03.2018 р.

1.Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Підготовка урочистостей до Міжнародного жіночого дня

3. Участь у конкурсі читців української поезії

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Підготовка до загальношкільної лінійки «Ми пам’ятаємо лихо Чорнобильське»

3. Підготовка до фестивалю писанок

4. Підготовка до розважальної програми «Ми – зірки естради»

5. «Казковий калейдоскоп» 1-4 класи

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Підготовка до мітингу біля Обеліска, меморіальної дошки

3. Підготовка Свята останнього дзвоника.

4. Звіт керівника МІГу про роботу за рік. .

5.Підготовка до фестивалю флеш-мобів

6.Підготовка до святкування Дня матері

7.Парад вишиванок

8.Підготовка та участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Засідання волонтерського загону «Відкрите серце».

3. Робота шефів.

4. Підготовка лінійки-реквієму «Голокост: злочин проти людства»

5. День пам’яті героїв Крут.

6. мітинг біля Обеліска Слави. Покладання квітів до Дня визволення м.Сміли від фашистських загарбників

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Засідання волонтерського загону «Відкрите серце».

3. Робота шефів.

4. Участь в акції «Ветеран живе поруч»

5. День пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

6. Лінійка-реквієм до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

07.03.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Засідання волонтерського загону «Відкрите серце».

3. Робота шефів

4. Заходи до дня українського добровольця

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Засідання волонтерського загону «Відкрите серце».

3. Робота шефів.

4. Всесвітній День здоров`я.

5. День довкілля. День Землі

6. Міжнародний День пам’яті жертв радіаційних аварій

7. Загальношкільна лінійка «Ми пам’ятаємо лихо Чорнобильське»

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Засідання волонтерського загону «Відкрите серце».

3. Робота шефів.

4. День пам’яті та примирення

5. Фестиваль флеш-мобів.Мітинг біля Обеліска Слави.

6. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за рік.

ЗАТВЕРДЖЕНО

ДИРЕКТОР ШКОЛИ Т.В.БОНДАРЕНКО

ПЛАН РОботи МІГу "ОБЕРІГ" НА 2017-2018 Н.Р.

10.01.2018 р.

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Проведення класних батьківських зборів.

3. Участь батьків у проведенні екскурсій та походів.

4. Лінійка-реквієм «Голокост: злочин проти людства»

5. День памяті Героїв Крут.

6. День визволення м.Сміли від фашистських загарбників.

7. Організація чергування по школі

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Участь батьків у проведенні екскурсій та походів.

3. Лекторська група «Памяті героїв Крут присвячується»

4. Лекторська група «Вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

5. Загальношкільна лінійка до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

6. День Героїв Небесної Сотні

7. Організація чергування по школі

14.03.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Участь батьків у проведенні екскурсій та походів.

3. Участь батьків у єдиному дні класних батьківських зборів.

4. Організація чергування по школі

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Участь батьків у проведенні екскурсій та походів.

3. Всесвітній День здоров`я.

4. День довкілля. День Землі

5. Організація чергування по школі

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Участь батьків у проведенні екскурсій та походів.

3. Підготовка до мітингу біля Обеліска Слави, меморіальної дошки

4.Загальношкільна акція «З вірою в серці»

5. День пам’яті та примирення

6. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за рік.

7. Організація чергування по школі

10.01.2018 р.

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Збір матеріалів у шкільну газету «Десять +».

3. Підготовка плакатів до Тижня національного виховання.

4. Збір матеріалів у музей школи..

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Збір матеріалів у шкільну газету «Десять +».

3. Поповнення експозицій музеїв.

07.03.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Збір матеріалів у шкільну газету «Десять +».

3. Підготовка плакатів до Шевченківської декади.

4. Конкурс читців української поезії

5. Поповнення експозицій музеїв.

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Збір матеріалів у шкільну газету «Десять +».

3. Поповнення експозицій музеїв.

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу на квітень.

2. Збір матеріалів у шкільну газету «Десять +».

4. Звіт керівника МІГу про роботу за рік.

10.01.2018 р.

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Підготовка заходів до Дня Соборності.

3. Лінійка до Дня визволення Сміли від фашистських загарбників

4. Лінійка-реквієм «Голокост: злочин проти людства»

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Підготовка до Дня усіх закоханих

3. Підготовка лінійки-реквієму до Дня Героїв Небесної Сотні

4. Підготовка до Дня відкритих дверей «Завітайте всі до нас, ми чекаємо на вас»

14.03.2018 р.

1.Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Підготовка урочистостей до Міжнародного жіночого дня

3. Участь у конкурсі читців української поезії

11.04.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Підготовка до загальношкільної лінійки «Ми пам’ятаємо лихо Чорнобильське»

3. Підготовка до фестивалю писанок

4. Підготовка до розважальної програми «Ми – зірки естради»

5. «Казковий калейдоскоп» 1-4 класи

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Підготовка до мітингу біля Обеліска, меморіальної дошки

3. Підготовка Свята останнього дзвоника.

4. Звіт керівника МІГу про роботу за рік. .

5.Підготовка до фестивалю флеш-мобів

6.Підготовка до святкування Дня матері

7.Парад вишиванок

8.Підготовка та участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

ПЛАН РОБОТИ МІГУ "МАРАФОН" на І семестр 2017-2018 н.р.

ПЛАН РОБОТИ МІГу "МАРАФОН" НА ІІ СЕМЕСТР " 2017-2018 Н.Р.

10.01.2018 р.

1. Ознайомлення з планом роботи на ІІ семестр.

2. Організація рухливих перерв у підшефних класах.

3. Підготовка до Мітингу біля Обеліска Слави до Дня визволення м.Сміли від фашистських загарбників

14.02.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за січень.

2. Випуск стіннівок до Дня захисника Вітчизни.

3. Організація рухливих перерв у підшефних класах.

14.03.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за лютий.

2. Підготовча робота по проведенню екскурсій.

3. Організація рухливих перерв у підшефних класах.

4. Участь в урочистостях до Міжнародного жіночого дня

5. Участь у заходах до Дня українського добровольця

11.04.2018 р.

1.Звіт керівника МІГу про проведену роботу за березень.

2. Підготовча робота по проведенню екскурсій.

3. Організація рухливих перерв у підшефних класах.

4. Всесвітній День здоров`я.

5. Підготовка до військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура»

08.05.2018 р.

1. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за квітень.

2. Підготовча робота по проведенню екскурсій.

3. Організація рухливих перерв у підшефних класах.

4. Підготовка та проведення фестивалю флеш-мобів.

5.Підготовка та проведення параду вишиванок.

5. Звіт керівника МІГу про проведену роботу за рік.

6. Участь у військово-патріотичній грі «Сокіл «Джура»

Голова учнівського самоврядування:

Ніколаєнко Софія

Заступники:

Асланян Лаура

Малі ініціативні групи:

1.МІГ «Оберіг»: Мачуська Анна

2.МІГ «Скарбничка»: Вихрест Віолетта

3.МІГ «Марафон»: Сермагамбетов Арсен

4.МІГ «Єралаш»: Протас Діана

5.МІГ «Еко»: Спасюк Алла

6.МІГ «Милосердя»: Шейко Марія

7.МІГ «Знання»: Свистун Анастасія

Кол-во просмотров: 0

Комментарии